دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی ترمیمیزیبا به نظر رسیدن در روابط اجتماعی حق شماست . با ترمیم دندان، این حق را برای خود قائل شوید. زیبا به نظر برسید و با اعتماد به نفس بیشتری در اجتماع حضور یابید.ترمیم دندان

دندانپزشکی مدرن ، همواره راههایی پیش روی شما می گذارد که دندانهای شما را به بهترین نحو ترمیم می کند.

ترمیم آمالگام ، رایجترین ماده ترمیم می باشد و از مزایای این ماده می توان به بادوام و ارزان قیمت بودن آن اشاره کرد. به دلیل مقاومت بالای آمالگام نسبت به سایر مواد، برای ترمیم دندانهای خلفی استفاده می شود.

ترمیم کامپوزیت، ترمیمی همرنگ دندان است که اغلب برای ترمیم دندانهای قدامی استفاده می شود. زمان لازم برای قراردادن کامپوزیت اغلب بیشتر از آمالگام است.

ونير هاي کامپوزيتي در دندان هاي قدامي که شکل، رنگ، سايز و يا موقيت مناسبي ندارند و امکان ارتودنسي براي بيمار وجود ندارد و يا ارتودنسي به تنهايي براي بازگرداندن زيبايي کافي نيست استفاده می شود.

در صورتي که دندان ها پوسيدگي و يا ترميم بدرنگی نداشته باشند به بي حسي نيازي نيست و دندان اصلأ تراش نمي خورد و سطح آن فقط براي چسبندگي بيشتر کمي زبر مي شود. سپس به کمک رنگ هاي مختلف، مواد همرنگ رنگ دندان به طور دلخواه فرم داده مي شود. اين درمان به يک جلسه زمان نياز دارد و در صورت تمايل بيمار مي تواند در جلسه ديگر نياز هاي زيبايي خود را به ميزان بيشتري تامين نمايد.

در مواردی که دندان های خلفی بواسطه پوسیدگی یا ضربه به مقدار زیاد دچار تخریب می شوند می توان ازاینله و آنله استفاده نمود.اینله و آنله ، پرکردگیهای مخصوصی هستند که در لابراتوار ساخته می شوند و اغلب از جنس طلا، کامپوزيت و يا چيني می باشند. این ترمیم ها در مقابل شکستگی مقاوم بوده و بسیار بادوام میباشند و ساخت آنها مستلزم قالبگیری از دندانها بدون تراش زیاد دندانها می باشد. این نوع ترمیم به دليل لزوم ساخت ترميم توسط لابراتوار، حداقل به دو جلسه درماني نياز دارد.

ساعتهای کاری

             شنبه تا جمعه
8:00 صبح تا 00:00 شب
   کلینیک جمعه ها و ایام تعطیل فعال است